• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування)

Оголошено тендер

6 520 800.00 UAH
Номер: ac9678bbbb2a4200b1e6202f9d44d21b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011798-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ЛІЦЕЙ № 24 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 6 520 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 15:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів у Ліцеї №24 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) (код ДК 021:2015:55320000-9: Послуги з організації харчування)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума5 239 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума1 281 800.00 UAH