-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011306-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
20 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
02
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a187de24c27d4d268dba83e1c7d9139b
Внутрішній номер закупівлі:
30244575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011306-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Руженцева +380332252589 vira02522@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 333.33 код ДК021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)