-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)
Оголошено тендер
24 400.00
UAH
Номер:
afd466ef6e534dffb1d0813e7e78b780
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Оперативна пам’ять)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
31.08.2026 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 400.00 UAH