-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011298-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
18 186.93
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2fd9b156f7b242f7ba7f0ff464317b14
Внутрішній номер закупівлі:
30244572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011298-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олекса Ігнатів +380631345184 askelokeh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
18 186.93 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:04 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 186.93 Мастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники