-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Оголошено тендер
21 824.32
UAH
Номер:
b815ae960f7e4b53835268204e0df9e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013413-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ЧАСТИНА РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08494013
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вулиця Національної Гвардії, будинок 14Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
21 824.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мастика гідроізоляційна за код ДК 021:2015-44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума21 824.32 UAH