• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)

4 138 117.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
15
год
01
хв
43
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3e53348b2a5b404f9e12ce107f050d48
Внутрішній номер закупівлі: 30244525
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011264-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 138 117.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:02 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:02 - 09.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:02 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 13:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 138 117.50 запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)