• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)

Оголошено тендер

4 965 741.00 UAH
Номер: 22cbfe2cef4841c499ea89296d658f4f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012291-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 4 965 741.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: запасні запчастини до тракторів МТЗ 82 (для Ярмолинецького надлісництва)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 31.08.2026 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 965 741.00 UAH