-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011237-a
Завершена
150 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
da0a12be0c004a29ac5f2724b29d4cb8
Внутрішній номер закупівлі:
30244503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011237-a
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сабаш Світлана Вікторівна +380374133731 ekonomrada@ukr.net https://novod-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44910000-2 Будівельний каміньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки здійснюються в межах договірної ціни на підставі затверджених в установленому порядку обсягів бюджетного фінансування в безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, зазначений у Договорі, на підставі належним чином оформлених актів наданих послуг, підписаних уповноваженими представниками Сторін протягом 10-ти (десяти) календарних днів від дати підписання.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписЗагальний строк поставки виконання умов Договором: до 15.12.2026 року. Поставка Товару здійснюється партіями – протягом 30 (тридцяти) робочих днів з дня подачі заявки Замовником
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сивун Олег Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2606603735
-
Контактна особа:
Сивун Олег 0966187423
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н "Сонячний",21,69
Ціна пропозиції
150 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e1c07290cec84da5abd9d896b84c160e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011237-a-a1
Постачальник:
ФОП Сивун Олег Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2606603735
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, м.Новодністровськ, м-н "Сонячний",21,69
Номер договору:
28/08/26
Сума договору:
150 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний