-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
ade8fdc644a5486db41473858386ee1c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012990-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Новодністровська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398510
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, місто Новодністровськ, м-н "Діброва", 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44910000-2 Будівельний камінь
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:36
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів, вартість яких становить aбo перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації. Замовником було оголошено 19.08.2026 року закупівлю за предметом закупівлі: Придбання пам’ятників загиблим військовослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади, код національного класифікатора України ДК 021:2015: 44910000-2 — Будівельний камінь, з очікуваною вартістю: 150 000,00 грн. без ПДВ та згідно обсягів.Дані торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.Відповідно, прийнято рішення провести дану закупівлю шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
31.08.2026 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Придбання пам’ятників загиблим військослужбовцям для встановлення їх на кладовищі Новодністровської міської територіальної громади
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНоводністровська
Сума150 000.00 UAH