• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

11 479 170.84 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
02
хв
12
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 87a4a79dc69047f48926cbd7df6837b2
Внутрішній номер закупівлі: 30244387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011125-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Коперницький Ростислав Владиславович 380930052390 kopernitskiy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 479 170.84 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:56 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:56 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:56 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 479 170.84 Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами