-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами
Оголошено тендер
11 479 170.84
UAH
Номер:
a7da71ea97af4a50997cde1694e94e0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013231-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР АВІАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41374577
-
Адреса:
81551, Україна, Львівська область, Бартатів, Шкільна , будинок 7
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
11 479 170.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Швидкомонтований утеплений ангар з монтажем та автоматичними розсувними воротами
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума11 479 170.84 UAH