-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011081-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
297 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
40
хв
45
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
4874e67060cd4feeb3cc902619bc1e3b
Внутрішній номер закупівлі:
30244355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011081-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Петербургська +380973324983 1706lula@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
297 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:54 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴297 500.00 ДК 021:2015:50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)