-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
Оголошено тендер
357 000.00
UAH
Номер:
83a3c96409e34552aae8a577afcd6f52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
357 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання(Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дозиметр гамма-випромінення індивідуальний
Кількість
28 послуга
Період постачання
(не задано)
Дозиметр
Кількість
17 послуга
Період постачання
(не задано)
Дозиметр-радіометр
Кількість
25 послуга
Період постачання
(не задано)
Радіометр-дозиметр гамма-бета-випромінювання
Кількість
5 послуга
Період постачання
(не задано)
Спектрометр енергій гамма-випромінення сцинтиляційний
Кількість
3 послуга
Період постачання
(не задано)
Гамма-радіометр
Кількість
3 послуга
Період постачання
(не задано)
Радіонуклідне джерело
Кількість
2 послуга
Період постачання
(не задано)
Контрольне джерело спеціального призначення (гамма-джерело)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Контрольний зразок випромінювання
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Система термолюмінесцентна дозиметрична
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Монітор забруднення в комплекті з режимом активності поверхні Tracerco
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Радон-монітор
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Радіометр об’ємної активності радону-222
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума357 000.00 UAH