-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (аутсоринг).ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010899-a
Завершена
37 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
5b187815c75e45878b253878ee7922ff
Внутрішній номер закупівлі:
30244185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010899-a
Замовник:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМ.ІВАНА ПУЛЮЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25714640
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ФРАНКА, будинок 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Князюк +380667520648 sunday9863@gmail.com https://pmlicej.jimdofree.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
37 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (аутсоринг).ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОВАЛИШИН НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2270918800
-
Контактна особа:
+380955295455
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ будинок 11 квартира 11
Ціна пропозиції
37 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b50904b602464feeb6ff2afb620db661
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010899-a-a1
Постачальник:
КОВАЛИШИН НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2270918800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ будинок 11 квартира 11
Номер договору:
31/8П
Сума договору:
37 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний