• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (аутсоринг).ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування.

Оголошено тендер

37 500.00 UAH
Номер: 6cbb6d7eb2ee4b10afd705090d4e4dc4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013199-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМ.ІВАНА ПУЛЮЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАУКОВИЙ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ ІМ.ІВАНА ПУЛЮЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 37 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради (аутсоринг).ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування.
Примітки: Проведення процедури відкритих торгів та/або використання електронного каталогу (Прозорро Маркет) вимагає дотримання часових строків (оприлюднення оголошення, подання пропозицій, період уточнень, кваліфікація), що в середньому становить від двох до трьох тижнів і більше. Застосування конкурентних процедур у даній ситуації є неможливим, оскільки затримка часу призведе до критичних наслідків, а саме: затримка в організації гарячого харчування (з початком навчального року з 01.09.2026р.) в Івано-Франківському науковому природничо-математичному ліцеї ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради. Відтак існують об’єктивні обставини непереборного характеру, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів або електронного каталогу. Відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей № 1178, закупівля за виключенням (шляхом укладання прямого договору) може бути здійснена у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі шляхом застосування відкритих торгів (Постанови КМУ № 1178 (Особливості)). Об’єктивні обставини нагальної потреби полягають у наступному: Згідно з вимогами Закону України «Про освіту» та Постанови КМУ № 305, Замовник зобов’язаний забезпечити безперервне, безпечне та якісне гаряче харчування учнів з першого дня навчального року — 01 вересня 2026 року. Організація гарячого харчування за моделлю аутсорсингу напряму залежить від фінансових нормативів (вартості харчування), які затверджуються органом місцевого самоврядування. Рішення Івано-Франківської міської ради«Про встановлення вартості харчування учнів ,які здобувають початкову, базову та профільну освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної власності Івано-Франківської міської ради» було прийнято 27 серпня 2026 року №178-64 на черговій сесії, наказ Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026р. №417 «Про організацію харчування учнів ,які здобувають початкову, базову та профільну освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної власності Івано-Франківської міської ради». До моменту прийняття зазначеного рішення Замовник не мав правових та фінансових підстав для визначення точної очікуваної вартості предмета закупівлі, формування тендерної документації та оголошення процедури відкритих торгів відповідно до Закону про публічні закупівлі. Враховуючи, що тривалість процедури відкритих торгів з особливостями становить щонайменше 14–20 днів, Замовник фізично та юридично не має можливості завершити закупівлю до 01.09.2026 року. Проведення торгів у загальні строки призведе до того, що протягом усього вересня 2026 року учні залишаться без гарячого харчування, що є грубим порушенням санітарного законодавства, прав дітей та може призвести до зриву навчального процесу. З метою недопущення тривалого переривання процесу харчування та ліквідації нагальної потреби, Замовником приймається рішення укласти прямий договір на закупівлю послуг з організації харчування виключно на період проведення відкритих торгів (на 12 робочих днів вересня 2026 року), для забезпечення потреб закладу освіти до моменту визначення переможця відкритих торгів відповідно до Закону про публічні закупівлі Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги з організації гарячого харчування для учнів 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підпункту 4 пункту 13 Особливостей: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного рмонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару в разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, і укладення договору. З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей у формі цього файлу «Обґрунтування підстави». «Паралельно з укладанням даного договору Замовником оголошено процедуру відкритих торгів :код ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій 6-11 класів Івано-Франківського наукового природничо-математичного ліцею ім.Івана Пулюя Івано-Франківської міської ради) UA-2026-08-29-000096-a
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума37 500.00 UAH