-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010889-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
20 620.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
40
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
1d49e159edd04761aae0b8af3391091d
Внутрішній номер закупівлі:
30244159
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010889-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віра Руженцева +380332252589 vira02522@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 620.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:47 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:47 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:47 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 620.00 код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)