-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)
Оголошено тендер
22 063.40
UAH
Номер:
1efaf42bb79140bb9006da1017064d41
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012936-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982985
-
Адреса:
43008, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 063.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Дата опублікування:
31.08.2026 16:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 063.40 UAH