-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010874-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
6 290.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
05
год
40
хв
51
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
49531a5451594b0a80796b6098322922
Внутрішній номер закупівлі:
30244142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010874-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антон Рибалко 380444654643 ribalko_ao@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 290.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:46 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:46 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:46 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 290.00 Прилади для вимірювання величин