• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)

Оголошено тендер

7 548.00 UAH
Номер: 1dd02dd6f9b64518916b855dcfd61ee0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012761-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 7 548.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прилади для вимірювання величин (товщиноміри)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Дата опублікування: 31.08.2026 16:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума7 548.00 UAH