-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010849-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 09:00)
1 660 493.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
14
год
40
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ceef0dddc5e34c3ea2d4dd2cdaf07a55
Внутрішній номер закупівлі:
30244115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010849-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321469
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лантух Зоя Володимирівна 380445276596 ZVLantukh@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 660 493.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:45 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:45 - 10.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:45 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 660 493.33 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу