• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу

Оголошено тендер

1 992 592.00 UAH
Номер: a361ed6ff7544b6c81a7cf49c6a19985
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-28-012115-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
Очікувана вартість: 1 992 592.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації персоналу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 28.08.2026 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума1 992 592.00 UAH