-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010706-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
23 443.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
32
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
98e1e7028a084ebfa1b93182a41802ef
Внутрішній номер закупівлі:
30243960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010706-a
Замовник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бурдейна Наталія 380994698503 NMBurdeina@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
23 443.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:40 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 443.00 Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год