-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год
Оголошено тендер
28 131.60
UAH
Номер:
3438b58f176c4341802f5fcb5ec3e9e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010713-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9971
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321661
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
28 131.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування навантажувача BOBCAT S-590, заводський №AZND13353 при напрацюванні 1250 м/год
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Службова записка №06.2/72871/26-Вн від 31.08.2026
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума28 131.60 UAH