-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі для їдальні
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010700-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 00:00)
132 403.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
05
год
12
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f16d22d78ff24fcea26736c1f0510abf
Внутрішній номер закупівлі:
30243959
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010700-a
Замовник:
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Понурок Ростислав Сергійович 380986447205 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 403.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:40 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:40 - 11.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:40 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 12:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 403.33 Меблі для їдальні