• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Меблі для їдальні

Оголошено тендер

158 884.00 UAH
Номер: 769f4077025a4fd798d7919332ae63f3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012658-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Замовник: Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 158 884.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Меблі для їдальні
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комплект меблів для їдальні (стіл та шість стільців)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 22 комплект
Період постачання до 30.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСокальська
Сума158 884.00 UAH