-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010691-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
52 605.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
12
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
214dcd861391460bac3198b275bcee37
Внутрішній номер закупівлі:
30243958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010691-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 605.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:40 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 605.00 ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)