• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)

Оголошено тендер

63 126.00 UAH
Номер: 870b841d3dd047049d73d8b3a25431c7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012222-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 63 126.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума63 126.00 UAH