• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї та супутнього обладнання для безперебійного водопостачання мешканців Богодухівської громади для водозабору вул. Воїнської Слави, 1Б

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 886 416.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
50
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 900d3d91681346fa9e6e838ce99e69de
Внутрішній номер закупівлі: 30243929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010667-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
Контактна особа: Максюк Лариса Миколаївна 380936256358 vodabogodukhiv@ukr.net
Організація-донор: МКЧХ
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 886 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:39 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:39 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:39 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 886 416.67 Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї та супутнього обладнання для безперебійного водопостачання мешканців Богодухівської громади для водозабору вул. Воїнської Слави, 1Б