-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї та супутнього обладнання для безперебійного водопостачання мешканців Богодухівської громади для водозабору вул. Воїнської Слави, 1Б
Оголошено тендер
2 263 700.00
UAH
Номер:
3851518aaf114c39b688e65954e4e5c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33258999
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОГОДУХІВВОДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33258999
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, Богодухів, ВУЛ. ЗАВОДСЬКА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 263 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Установка накопичення енергії з використанням гібридного інвертора, акумуляторної батареї та супутнього обладнання для безперебійного водопостачання мешканців Богодухівської громади для водозабору вул. Воїнської Слави, 1Б
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7640 - Заходи з енергозбереження
Адміністративно-територіальна класифікаціяБогодухів
Сума263 700.00 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти згідно Грантової угоди з Товариством Червоного Хреста України № 02/18082026 від 18 серпня 2026 року (за підтримки Уряду США)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 000 000.00 UAH