• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ручні електроінструменти

загальний+42650000-7

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

251 529.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
20
хв
38
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 19387c0adfe345fdbf46281d456faf69
Внутрішній номер закупівлі: 30243874
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010628-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
Контактна особа: Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 251 529.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:38 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:38 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:38 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴251 529.00 Ручні електроінструменти