-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаштування навісу над входом у приміщення)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010573-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
15
год
20
хв
48
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
0cb1c167b93f4c06a8d5daae19230487
Внутрішній номер закупівлі:
30243863
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010573-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Тарас Маланчук +380681463989 mtaras2504@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:36 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:36 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:36 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Послуги з влаштування навісу над входом у приміщення)