-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з влаштування козирька)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
c1f84a47f63b4c538ff83300fc393692
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-005098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001645
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (послуги з влаштування козирька)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 11:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума150 000.00 UAH