• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)

1 521 593.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
05
год
12
хв
33
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 531338bb2624461088cc05c562a1f071
Внутрішній номер закупівлі: 30243850
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010584-a   
Замовник: Виконавчий комітет Володимирської міської ради
Контактна особа: Ліпейко Лариса Олександрівна 380800333262 tender@volodymyrrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 521 593.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:36 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:36 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:36 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 15.09.2026 13:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 521 593.00 Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)