-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
Оголошено тендер
1 825 912.00
UAH
Номер:
1c6447ada7f24cf88f235ecf9888ca94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010558-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 825 912.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
Кількість
1 робота
Період постачання
до 15.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7330 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в інших секторах економічної діяльності
Адміністративно-територіальна класифікаціяВолодимир
Сума1 825 912.00 UAH
Проєкт DREAM
ID проєкту DREAM:
DREAM-UA-240226-DC1263A0
Назва проєкту:
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади
Посилання на проєкт:
https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-240226-DC1263A0