• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

945 632.39 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
26
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f8914a4ea84e4ee888cf225a02f5d5ae
Внутрішній номер закупівлі: 30243760
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010490-a   
Замовник: ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Гаркавцева Олена 380509881130 tenderotg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 945 632.39 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:33 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:33 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:33 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴945 632.39 Електрична енергія