-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 134 758.87
UAH
Номер:
7aa419eb6a02419c962973aeaba944dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012717-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397112
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище Донець, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДОНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04397112
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище Донець, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 134 758.87 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
31.08.2026 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДонецька
Сума308 909.43 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7370 - Реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій
Адміністративно-територіальна класифікаціяДонецька
Сума825 849.44 UAH