-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О101311 Музичі – Грузьке км 13+118
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010489-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 00:00)
41 675 266.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
06
год
26
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7544e782b0de4f8788152aaedb9e0d5c
Внутрішній номер закупівлі:
30243756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010489-a
Замовник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Сидоренко +380442067433 sid_alexandr@ukr.net http://www.drrzkg-koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
41 675 266.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:33 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:33 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:33 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 13:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 675 266.33 Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О101311 Музичі – Грузьке км 13+118