-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О101311 Музичі – Грузьке км 13+118
Оголошено тендер
50 010 319.60
UAH
Номер:
94be2558d30e4d84ba1f55a8cbaf91ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012754-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
21467647
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
50 010 319.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О101311 Музичі – Грузьке км 13+118
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7480 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі дорожнього господарства
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиївська
Сума50 010 319.60 UAH