• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області

Завершена

75 567.77 UAH з ПДВ
Номер: 60870887c5b744159d4ac5fc28a805e3
Внутрішній номер закупівлі: 30243669
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010407-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Тищенко Олександра 380663349711 Oleksandra.Tyshchenko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації UA-2026-07-08-006293-a
Очікувана вартість: 75 567.77 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП «Автотранспорте підприємство 0628» Житомирської міської ради
Ціна пропозиції 75 567.77 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:30
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 231c69054fc7400395863d701a5aa673
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010407-a-a1
Постачальник: КП «Автотранспорте підприємство 0628» Житомирської міської ради
Номер договору: 13/4080-Р/26
Сума договору: 75 567.77 UAH з ПДВ
Сума договору: 62 973.14 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
13 4080-Р 26.pdf