-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області
Оголошено тендер
75 567.77
UAH
Номер:
45e752e5505b4e31b3794fbd66e08f79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-003056-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
75 567.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків на АЗС АТ «Укрнафта» в Житомирській області
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до п.п.6 п.13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Дата опублікування:
17.08.2026 10:43
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. UA-2026-07-08-006293-a
-
Дата публікації:
17.08.2026 10:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума75 567.77 UAH