-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010377-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
18 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
18
год
37
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
748af736da104d2790f5859f6c5f882b
Внутрішній номер закупівлі:
30243654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010377-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Власюк Анжела Михайлівна 0322563558 VLASIUK.AM@UA.ENERGY
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:28 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:28 - 11.09.2026 12:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:28 - 08.09.2026 00:00
Аукціон:
з 14.09.2026 13:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 000.00 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ