-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ
Оголошено тендер
21 600.00
UAH
Номер:
2fded319cb534303bd5ed822c2edf0f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-008477-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
21 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення замірів рівнів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря на об’єктах Західного ТУОМ
Примітки:
22-292970-26
Уповноважена особа - Власюк А.М.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти
Дата опублікування:
31.08.2026 14:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума21 600.00 UAH