-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010372-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 15.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 12 днів (до 15.09.26 00:00)
2 574 408.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
12
дн
00
год
37
хв
31
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ad0f90513c4f472aae26d19ae3885db2
Внутрішній номер закупівлі:
30243634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010372-a
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надточій Любов 380462256292 nadtochiy12@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 574 408.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:05 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:05 - 15.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:05 - 12.09.2026 00:00
Аукціон:
з 15.09.2026 12:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 574 408.00 «Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)