-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
3 089 289.60
UAH
Номер:
8b53d2ef1fe94f0d8121022a007a44b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012353-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Чернігівській області"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08734598
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, Чернігів, проспект Миру, будинок 217
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 089 289.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття території Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області", за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 217» (код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до кошторису на 2026 рік та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума3 089 289.60 UAH