• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реактиви (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

116 355.14 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
39
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 3369ccfe512a4bc8baaea29ba8e98c38
Внутрішній номер закупівлі: 30243553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010261-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
Контактна особа: Людмила Дейнек +0332773111 tendervokl@gmail.com http://vokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 116 355.14 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:24 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:24 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:24 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴116 355.14 Лабораторні реактиви