-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Оголошено тендер
124 500.00
UAH
Номер:
5d7a716af44c41b094e360143ff85dc3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010861-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983163
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Волинська обласна клінічна лікарня" Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983163
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, проспект Президента Грушевського, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
124 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви (ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума124 500.00 UAH