• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт будинку культури селища Наркевичі Наркевицької селищної ради

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)

1 067 209.42 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
00
год
32
хв
08
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 9aca88438f4342a8994b2ef0c80ebc65
Внутрішній номер закупівлі: 30243382
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010097-a   
Замовник: НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Катерина Панасенко +380934349929 alinavasilina@ukr.net http://narkevycka-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 067 209.42 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:19 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:19 - 10.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:19 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 067 209.42 Поточний ремонт будинку культури селища Наркевичі Наркевицької селищної ради