-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будинку культури селища Наркевичі Наркевицької селищної ради
Оголошено тендер
1 280 651.30
UAH
Номер:
a86989560b204d9994cecee860fbebca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012173-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04403444
-
Адреса:
31260, Україна, Хмельницька область, селище Наркевичі, вул. Незалежності, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04403444
-
Адреса:
31260, Україна, Хмельницька область, селище Наркевичі, вул. Незалежності, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 280 651.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт будинку культури селища Наркевичі Наркевицької селищної ради
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №114 від 31.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНаркевицька
Сума1 280 651.30 UAH