• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)

709 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
40
хв
36
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1ce62b89381e49c8a29664b13fde4eda
Внутрішній номер закупівлі: 30243272
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009997-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ігор Цмур +380506921182 ts.ihor.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 709 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:15 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴709 000.00 «Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»