-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»
Оголошено тендер
850 800.00
UAH
Номер:
f71de8b55f0e41d488e9d492be8b8e8c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-012220-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33165909
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гойди Юрія, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33165909
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Гойди Юрія, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
850 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума850 800.00 UAH